Pimapen Çift Açılım Tamiri

pimapen-cift-acilim-tamiriÇift açılım aksesuarları normal pencerelere yerinde uygulanabilen bir sistemdir. Pencereniz hem vasistas şeklinde hemde normal pencere gibi açılmasına imkan tanır. Dikkat edilmesi gereken yan sanayi aksesuarların kullanılması size sorun yaşatacaktır.

Pimapen çift açılım değişimlerinde kullandığımız markalar G.U ve ENDOW’dur. İki üründe alman patentli malzemelerdir.

Pimapen Çift Açılım Arızaları Nelerdir?

Pimapen pencereniz kapanmakta zorlanıyorsa bunun sebebi, açılan kanatların zaman içinde bozulmasındadır. Eğer kilitlemede sıkıntı yaşıyorsanız ya kilit mekanizmanın göbeğinin kırılmasından ötürü kumanda etmiyor olabilir yada mekanizmayı kumanda eden ve 4 tarafına hareketleri ileten köşe parçalardan birinin bozulması yada içindeki dişlinin kaymasından kaynaklanmaktadır.

Eğer çift açılımlı pimapen pencerenizin menteşe kısmı kırıldıysa, menteşe kısmı değişerek normal kullanımına devam edebilirsiniz. Menteşe kısımları eski sistemlerde döküm olması sebebi ile kırılma riskleri daha çoktur.

 

Pimapen Çift Açılım Tamiri” üzerine 3 düşünce

    1. Pimapen Tamiri Yazar

      Nazan hanım çift açılımlı kanat fiyatlarımız istenilen ölçü ve pencerelerin özelliklerine göre değişir. Ortalama 70 tl den başlar ve 150 tl’ye kadar çıkar. İletişim bölümününden bizlere ulaşıp net fiyat alabilirsiniz.

Yorumlar kapalı.