Pimapen Fiyatları

Pimapen fiyatları diğer ürünler gibi bir fiyat belirmek zordur. Pimapen ürünlerinde fiyatlandırma mevcut ölçülere ve istenilen özelliklere göre belirlenir.

Pimapen Fiyatlandırma Nasıl Yapılır?

Artık günümüzde teknolojinin gelişmesi ile beraber bilişim ve bilgisayar programları da gelişti. Artık pimapen fiyatlarını hesaplarken hesap makinesi değil, bilgisayar üzerinden programlar araçılığı ile otomatik olarak hesaplanıyor.

Öncelikle pimapen fiyanlandırması için gerekli olan yaptırılmak istenilen pencere veya kapıların ölçüleridir. Alınan ölçülerle beraber renk seçimi, istenilen özellikler, hangi seri yapılacak ve açılan sistemlerde ne gibi özellikler istiyorsunuz bunları belirledikten sonra pimapen fiyatları belirlenebilir.

Diğer türlü verilen işte bir pencere şu fiyat, bir kapı şu fiyat diyerek bir fiyat vermek sizleri yanılttığı gibi daha yüksek meblağlarla karşılaşırsınız.

Peki siz değerli müşterimiz evinizin pimapenlerinin ne kadar tutacağını kesin ve net nasıl öğrenebilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey, değiştirmek istediğini kapı veya pencerenizin ölçülerini alıp bizleri aramak, müşteri hizmetlerimizdeki arkadaşımız sizlere bu konuda yardımcı olacaktır. Aldığınız ölçüleri telefonda alarak, sizlerin istediği özelliklerinize göre hazırlayıp fiyanladıracaktır.

Pimapen Ölçüsünü Nasıl Alırım?

Pimapen pencere veya kapı ölçülerinizi almak için ihtiyacınız olan tek şey metredir. Metreniz varsa, pencerenin veya kapının size bakan kısmından ölçü alacaksınız. İki duvar arasını en ve boy olarak ölçün, aldığınız ölçüleri bir kağıda not alarak bizleri arayın. Aldığınız ölçüler elbette net olmayacaktır, ama pimapen fiyatlandırırken, 2 veya 3 cm eksik veya fazla olması fiyatlarınızda etki yaratmaz.

Müşteri hizmetlerimizi arayarak da ölçü konusunda yardım ve destek alabilirsiniz.

Pimapen Fiyatları” üzerine 10 düşünce

 1. Ridvansulun

  2.20×165 yükseklik 1.78 L şeklinde 4 kanat 2’si üstten açılır maliyeti yaklaşık kaç TL olur

  1. Teknik Destek Yazar

   İletişim bölümünden bizlere ulaşabilirseniz hemen pimapen fiyatları hakkında bilgilendirelim.

 2. ÖZER ÇEKMER

  4 adet 118*84 pencere: vasistaslı tek yan tarafa açılır ve üsten yarım açılır sineklikli+ısıcamlı
  4 adet 15*84 üstten açılır sineklikli+ısıcamlı fiyat alabilirmiyim?

  ayrıca burası için 140*84 pancur fiyatı alabilrmiyim.

 3. zekeriya

  200 cm uzunlugunda duvara pencere actıracagız 4 adet çift acılır olacak mermer de olacak

  1. Teknik Destek Yazar

   Zekeriya bey pvc pencere fiyatını verebilmemiz için, en ve boy ölçüsü gereklidir. En olan 200 cm vermişsiniz. Yükselik ölçüsüde gerekli.

  1. Pimapen Tamiri Yazar

   Merhaba Kaan Bey,

   Pimapen fiyatınızı çıkarmam için, renk, açılım özelliği, mermer pervaz gibi diğer aksesuar ve özellikleri belirtmeniz gerekir. Bizlere iletişim bölümünden ulaşarak tüm detayları telefonda verebilirsiniz. Bu şekilde sizlere daha sağlıklı ve net pimapen fiyatlarını verebiliriz.

   İlginiz için teşekkür ederiz.

 4. Pimapen Tamiri Yazar

  Mustafa bey, öncelikle fiyatlandırmak için bazı özellikleri belirtmeniz gerekmektedir. Kapınızın rengi, kilitli kapı veya normal kapı mı? olacak, yada çiftli kapı sistemi mi olacak, pervaz istiyor musunuz? Pimapen kapınızda çift açılım özelliği olacak mı? Gibi özellikleri belirtmeniz gerekmektedir. Mermer eğer kırık, yıpranmış değilse mevcut mermer kullanılabilir?

  İlginiz için teşekkür ederiz.
  Bizlere iletişim bölümünden ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 5. Mustafa Sak

  160cmX185cm PVC kapı yaptırmak istiyorum. Fiyatı nedir. Ayrıca mevcut yerde PVC pencere var. Ordaki mermeri kullanabilirmiyiz. Mermer dahil olursa nekadar olur ekstra hesaplayabilirmisiniz.
  İyi çlş.

Yorumlar kapalı.