Pimapen Servisi

pimapen-servisi

Pimapen tamiri, alanında uzman, eğitimli, ehil ustalarla hizmet vermekteyiz. Teknolojik yenilikleri sürekli takip ederek müşterilerimize kaliteli, hızlı ve garantili pimapen servis hizmetini sunmaktayız.

Çağrı merkezimiz ve teknik kadromuzla müşteri memnuniyetini önemseriz. Pimapen tamir ustalarımız verilen servis saatlerine zamanında gelir. Tamir işini titizlikle inceler, sorunlarınıza yerinde kalıcı çözümler üretir.

Pimapen Bakımı

pimapen-kanat-ayariPimapen kapı ve pencere sistemlerinin en büyük düşmanı dış hava koşulları ve bakımsızlıktır. Pimapenlerin diğer tüm eşya ve cihazlar gibi yıllık genel bir bakıma ihtiyacı vardır. Pencere ayarlarınızı, kapı kilit mekanizmalarının yağlanması, çift açılım pencerelerinizin karşılık ve cam ayarları, iç ve dış izolasyonlarının yenilenmesi gibi işlemler yapılması gerekmektedir. Bu sayede ilerde yaşayacağınız her hangi bir arıza durumuna önlem alınmış olur.

Pimapen Servisi

Pimapen servisi sektöründe ilkleri siz değerli müşterilerimize sunan, alt yapısını güncel tutan ve teknolojik yenilikleri sürekli takip eden eğitimli uzman kadromuz ve profesyonel ekibimizle müşterilerimize kaliteli ve hızlı servis hizmeti sunar.

Pimapen Arızaları Nelerdir?

Pimapen arızalarında bizlerin yapmış olduğu servis ve müşterilerimizin katılımı sonucunda en çok yaşanan arızaları tespit ettik.

Pencere ve Kapılar Soğuk Alıyor

pimapen-pencere-soguk-aliyorPimapen pencereniz soğuk alıyorsa, kesinlikle contaların değişmesi gerekir gibi bir düşünceyi aklınıza getirmeyin ve sizlere bunu teklif eden bir pimapen ustası kesinlikle iyi bir usta değildir. Pimapen contaları EPDM conta sistemleridir. Uzun ömürlü ve kesinlikle yıpranmaz, pencerelerinizin ömrü biter ama contaların ömrü bitmez, bir contanın ömrü yaklaşık olarak en kısa süresi 20 yıldır. Soğuk alma nedeni kanat dediğimiz açılan pencerenizin aşağıya doğru sarkmış olması veya kullanılan kilit karşılıkların tam yerinde ve karşında konulmamasından kaynaklanır. Karşılıkların yeterli olması ve pencerelerinize yapılacak ayar sonucunda bu sıkıntı kalıcı olarak çözülecektir..

Pimapen Pencerem Kilitlenmiyor?

Pimapen pencereleriniz kilitlenmiyor ve rüzgardan dolayı açılıyorsa bunun sebeplerinden biri, kilit mekanizmanızın göbek kısmı dağılmış olması ve artık kilitlerinizi kumanda edemiyor olmasından kaynaklanabilir. Pencerenizin tamiri ancak kilit mekanizmanın değişmesi ile mümkündür. Bir diğer sebebi karşılıklarının kırılmış olmasıdır.

Pimapen Penceremi Çift Açılım Yaptırmak İstiyorum?

pencere-tamir-servisiDüz açılan bir pencereniz var ve bu sistemi çift açılımlı yani hem yandan acılan aynı zamanda da yukarıdan vasistas gibi açılmasını istiyorsanız bu mümkündür. Yapılacak tek şey mevcut düz açılım sistemin mekanizmaları sökülerek yerine çift açılım pencere aksesuarı takılmasıdır.

Pimapen tamiri hakkında birçok şey yazılabilir ama her soruna sitemizde ayrıntılı anlatmak zor olduğu kadar da sizlerin arızalarınıza cevap olmayacaktır.

Bizleri arayın ve sizlere pimapen tamiri hakkında ve arızları hakkında bilgilendirelim, danışma hattımızı arayabilir ve pimapen sistemleri hakkında bilgi alabilir teknik servis talebinde bulunabilirsiniz.

Etiketler: pimapen tamiri, panjur tamiri, sineklik, otomatik panjur tamiri, motorlu panjur tamiri, pimapen servisi.

Pimapen Servisi” üzerine 5 düşünce

 1. Ümit Çeliker

  Merhaba
  Hatay da oturuyorum. Pimapen arasında sürekli ıslık çalıyor. Birçok camda bu sorun var. Tamiri nasıldır. 9. Katta oturuyorum. Rüzgar çok fazla rahatsız ediyor. Çözüm var mıdır? İletişim bilgisi nedir

 2. Osman

  Pimapenden soğuk geliyor ev iki senelik birde kapı dan soğuk geliyor bana yardim edersiniz

  1. Teknik Destek Yazar

   Osman bey elbette yardımcı oluruz. Birden fazla soğuk gelme nedeni vardır. Detay verebilirseniz sizi bilgilendirebilirim.

 3. Teknik Destek Yazar

  Erkan Bey,

  İletişim bölümünden bizlere ulaşarak pimapen servis talebinde bulunabilirsiniz. İyi Günler Dileriz.

 4. Erkan VARAN

  Pimapen balkon kapılarım kilitlenmiyor ayrıca pencere ve kapı fitilleri değişecek ve ayarları yapılacak

Yorumlar kapalı.