Tamir Hakkında

tamirTamir işi, profesyonel ve alanında uzman bir ustanın tarafından yapılması çok önemlidir. Ehli bir usta sizlerin bütçenize ekonomi ve ürünü daha uzun ömürlü kullanılmasını sağlar.

Bir şeyi tamir etmenin elbette aşamaları ve kuralları vardır. İşini iyi bilen bir usta bir şeyi onarırken, bu kurallara uyarak yapar.

Bir Şeyi Onarmanın veya Tamir Etmenin Aşamaları Nedir?

Biz pimapen tamir servisi olarak, onarım ve tadilat işlerini profesyonel ve teknik olarak yaklaşarak sorunları çözeriz. Bizlerin müşterilerimizi memnun etmek için kullandığımız aşamalardan söz edelim.

  1. Onarılması gereken ürünün öncelikle arıza tespiti yapılması.
  2. Arızanın nereden ve nasıl kaynaklandığını tespit etmek.
  3. Müşteriyi bilgilendirme. Arızanın ne olduğu, nereden kaynaklandığı ve sorunu nasıl çözüleceği hakkında bilgi vermektir.
  4. Müşterinin işlemin yapılması için onay almak.
  5. Tamir işlemleri bittikten sonra, düzeltilen ürünün testini yapmak ve müşteriye tekrar test ettirerek ürünün düzgün çalışıp çalışmadığı ile ilgili onay almak.
  6.  Düzgün çalıştığına dair bilgi alındıktan sonra, servis formu müşteri ve tamiri yapan usta arasında imzalanarak, işlemlerin garanti kapsamına almak.

Tamir işi ciddi ve alanında uzman olan kişiler tarafından yapılması sizlere zaman kazandırırken, ürününüzü uzun ömürlü kullanarak bütçenize ekonomi sağlamış olur.